Krzyż Wielkopolski, Wielkopolskie

Opieka osoby starszej w Königswinter (Niemcy) od 10.09.2015. Lekkie zlecenie do mobilnej babci na 2

Warszawa

WINCKLER PERSONAL Sp. z o.o. Sp. k. Agencja Pośrednictwa Pracy, specjalizująca się w zakresie rekrutacji na stanowisko opieki osób starszych na terenie Niemiec. Zdobyliśmy już zaufanie wielu klientów oraz kandydatów. Teraz czekamy na Ciebie!

Opieka osoby starszej w Königswinter (Niemcy) od 10.09.2015. Lekkie zlecenie do mobilnej babci na 2 tygodnie!

MIEJSCE PRACY: Niemcy, Königswinter
TERMIN ROZPOCZĘCIA: od 10.09.2015

Poszukujemy opiekuna/opiekunki z dobrą znajomością jęz. niemieckiego (warunek konieczny) do starszej, samotnie mieszkającej Pani. Seniorka pomimo wieku jest jeszcze mobilną osobą i w miarę samodzielną. Babcia lubi jeździć do restauracji, dlatego poszukujemy osoby, która posiada czynne prawo jazdy. Zamiany są co 2 tygodnie.

 Podopieczna jest w wieku 92 lat,
 Waga ok 50 kg, Wzrost ok 160 cm,
 Schorzenia: Demencja, Ogólne osłabienie związane z wiekiem, Problemy z pamięcią, Seniorka często zapomina o różnych sytuacjach, które zdarzyły się w ciągu dnia,
 Seniorka z reguły przesypia noce,
 Porusza się samodzielnie.

WYMAGANIA:

 Dobra znajomość języka niemieckiego B2/C1 - WARUNEK KONIECZNY
 Czynne prawo jazdy,
 Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w Niemczech,
 Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość,
 Brak nałogów (palenie papierosów wyłącznie na zewnątrz).
 Gotowość do zmian co 2 tyg.

OBOWIĄZKI:

 Przygotowywanie posiłków,
 Robienie zakupów,
 W razie potrzeby pomoc w ubieraniu i rozbieraniu oraz przy pielęgnacji,
 Drobne prace domowe,
 Wspólne spacery oraz rozmowy z podopiecznym.

OFERUJEMY:

 Legalne i stabilne zatrudnienie,
 Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpieczenie,
 Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,
 Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,
 Miesięczne wynagrodzenie,
 Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
 BEZPŁATNY TRANSPORT,
 Pełna organizacja wyjazdu,
 Stały kontakt z pracownikami firmy Winckler Personal, bądź z niemieckim koordynatorem.

KONTAKT Z BIUREM:

 GODZINY PRACY: 9:00 &#8211; 17:00
 Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
 Opieka seniorów &#8211; Niemcy, tel.: (22) 631 11 55
 E-mail: patrycja.gapa@wincklerpersonal.pl/

 Prosimy również o wysyłanie wiadomości SMS na nr 532 998 529 - ODDZWONIMY.

 Dziękujemy za złożone aplikacje.
 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

 Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej wincklerpersonal.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Wrzesien, 2015  14:32

Identyfikator: 560410

Wyświetleń: 1501